Solné lampy

Výběru lamp a dalším výrobkům z himalájské soli věnujeme maximální pozornost. Každou lampu, každý krystal pro Vás pečlivě kontrolujeme a do prodeje dáváme jen kvalitní výběrové solné krystaly. 

Tento „léčivý“ zdroj světla můžeme jednoduše zakomponovat do obývaných prostor. Světlo ze solných krystalů působí jako druh barevné terapie. Solná lampa ionizuje a vitalizuje atmosféru stejně jako to zažíváme v blízkosti vodopádů nebo u moře. Solná lampa má pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém, zlepšuje imunitu organismu a zpomaluje proces stárnutí.

Lampy ze solných krystalů v sobě nesou dějiny Země. Sůl z těchto lamp pochází z prvohor a její stáří je kolem 250 milionů let. Lidstvo je proti tomnu mnohem mladší.

Solné lampy zpříjemňují atmosféru domova. Krystaly čisté soli zahřátím uvolňují záporné ionty, které blahodárně působí na alergiky, astmatiky a lidi  s oslabenou imunitou. Barva elektrické solné lampy se pohybuje v odstínech od lososově růžové po světle oranžovou.

 
379
3791379379
  • Přírodní solná lampa 2 - 3Kg Tip
    Skladem
    Přírodní solná lampa je surový solný kámen ručně opracovaný do tvaru lampy, upevněný na dřevěném podstavci. Váha: 3 - 5 Kg Lampa je stavěna pro nepřetržité svícení


    Ušetříte: 91 Kč (–19 %)

    379 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.