Solné lampy

Výběru lamp a dalším výrobkům z himalájské soli věnujeme maximální pozornost. Každou lampu, každý krystal pro Vás pečlivě kontrolujeme a do prodeje dáváme jen kvalitní výběrové solné krystaly. 

Tento „léčivý“ zdroj světla můžeme jednoduše zakomponovat do obývaných prostor. Světlo ze solných krystalů působí jako druh barevné terapie. Solná lampa ionizuje a vitalizuje atmosféru stejně jako to zažíváme v blízkosti vodopádů nebo u moře. Solná lampa má pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém, zlepšuje imunitu organismu a zpomaluje proces stárnutí.

Lampy ze solných krystalů v sobě nesou dějiny Země. Sůl z těchto lamp pochází z prvohor a její stáří je kolem 250 milionů let. Lidstvo je proti tomnu mnohem mladší.

Solné lampy zpříjemňují atmosféru domova. Krystaly čisté soli zahřátím uvolňují záporné ionty, které blahodárně působí na alergiky, astmatiky a lidi  s oslabenou imunitou. Barva elektrické solné lampy se pohybuje v odstínech od lososově růžové po světle oranžovou.

 
230
6201230620

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Přírodní solná lampa 1,5 - 2Kg Tip
  Vyprodáno

  Přírodní solná lampa je surový solný kámen ručně opracovaný do tvaru lampy, upevněný na dřevěném podstavci. Váha: 1,5 - 2 Kg Lampa je stavěna pro nepřetržité svícení


  Ušetříte: 91 Kč (–19 %)

  379 Kč
 • Přírodní solná lampa 5 - 7Kg Tip
  Doprodej

  Solná lampa je surový solný kámen ručně opracovaný do tvaru lampy, upevněný na dřevěném podstavci.


  Ušetříte: 319 Kč (–34 %)

  620 Kč
 • Doprodej

  USB lampy při zapojení mění svou barvu ( modrá, fialová, růžová, žlutá, zelená, červená, bílá). Vhodné ke všem druhům počítačů.


  Ušetříte: 99 Kč (–30 %)

  230 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Dálší informace.