Solný polštářek dětský

7 hodnocení
 
Solný nahřívací polštářek slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach, dutin. Nahřátá Himálajská sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky, a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst. Při nachlazení se přikládá na čelo při zastydlé rýmě nebo na prsa při kašli. Celý polštářek vložte do vyhřáté trouby na 60 až 100°C (ne mikrovlnné) a nechte ho tam asi 10 minut. Též je možné ohřívat na topení, kamnech, prostě na místě, které je dostatečně teplé, ale zároveň né tolik teplé, aby jste poškodili obal polštářku. Náplň: 100% přírodní himalájská krystalická sůl
Dostupnost Vyprodáno
Cena 140 Kč bez DPH
169 Kč    
Kategorie Solný polštářek
 

Solný nahřívací polštářek slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach, dutin.

Nahřátá Himálajská sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky, a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst. Při nachlazení se přikládá na čelo při zastydlé rýmě nebo na prsa při kašli

Celý polštářek vložte do vyhřáté trouby na 60 až 100°C (ne mikrovlnné) a nechte ho tam asi 10 minut.

Též je možné ohřívat na topení, kamnech, prostě na místě, které je dostatečně teplé, ale zároveň né tolik teplé, aby jste poškodili obal polštářku.

Upozornění! Nepoužívejte mikrovlnnou troubu. Sůl se sice prohřeje, avšak léčbu solí vnímáme i energeticky, sůl v sobě skrývá energii naší země a mikrovlny tuto energii narušují.

Váha 400g
Materiál povlaku 100% bavlna
Použití Celý polštářek vložte do vyhřáté trouby na 60 až 100°C (ne mikrovlnné) a nechte ho tam asi 10 minut. Též je možné ohřívat na topení, kamnech, prostě na místě, které je dostatečně teplé, ale zároveň né tolik teplé, aby jste poškodili obal polštářku. Upozornění! Nepoužívejte mikrovlnnou troubu. Sůl se sice prohřeje, avšak léčbu solí vnímáme i energeticky, sůl v sobě skrývá energii naší země a mikrovlny tuto energii narušují.Přikládejte na bolestivá místa do doby než polštářek vychladne. Postup je možné opakovat. Jestliže je sůl příliš teplá, chvíli počkejte nebo přiložte nejprve přes oblečení a po mírném zchladnutí přímo na kůži. Přikládání polštářku nenahrazuje léčbu, je pouze podpůrným prostředkem při zmiňovaných obtížích.
Rozměry 15x15cm
Obsah 100% přírodní himalájská krystalická sůl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 7 hodnocení
Přidat hodnocení
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Dálší informace.